Witamy w ARTERO!

Założona w 1909 roku w Manresa w Barcelonie firma Artero była przekazywana z pokolenia na pokolenie, a dziś właściciele czwartego pokolenia Alex i Edu Artero są zachwyceni otwieraniem drzwi Artero w Wielkiej Brytanii.

Dzięki 111-letniemu doświadczeniu Artero stało się punktem odniesienia zarówno w świecie pielęgnacji, jak i fryzjerstwa.

W Hiszpanii Artero ma sklepy w Barcelonie, Madrycie, Walencji, a dzięki procesowi ciągłej internacjonalizacji Artero jest obecnie obecne w ponad 30 krajach na całym świecie.

W 2014 roku powstała firma ARTERO USA Inc, która odnosi ogromne sukcesy w całych Stanach Zjednoczonych, a także w Ameryce Południowej i Kanadzie. Artero USA został nagrodzony najlepszym produktem roku firmy Barkleigh w 2016 roku (Matt-X) oraz najlepszą marką roku firmy Barkleigh w 2019 roku.

Artero jest bardzo podekscytowany wprowadzeniem do Wielkiej Brytanii nagradzanych produktów do pielęgnacji i fryzjerstwa.

Nie możemy się doczekać, aby służyć Ci pomocą, dzieląc się z Tobą swoją wiedzą i spełniając wszystkie Twoje profesjonalne wymagania sprzętowe.

Witamy na Artero.pl